Film Krev jako čokoláda (Blood & Chocolate)

3. července 2010 v 18:40 | © Minnie |  FREE DOWNLOAD
krev jako čokoláda
Včera jsem si stáhla film, který jsem už tolikrát zahléda v nějaké trafice mezi těmi levnými DVDčky za 50 korun, zajímalo mě o co jde, také proto, že jsou z něho pužity scény do twilight fan made videí.
Je to film z roku 2007 o vlkodlacích a jmenuje se Krev jako čokoláda, v originále Blood & Chocolate. Jedná se o romantický fantasy horor. Hlavní hrdinkou je dívka Vivian (Agnes Bruckner), které před deseti lety zabila skupinka mužů rodinu, protože tušili, co jsou zač, což není na začátku filmu zřejmé...
Creat by © Minnie


Vivian se jako jediná zachrání, protože se promění ve vlka a uteče do lesa. V současnosti žije u svých vlkodlačích příbuzných v Bukurešti, kde ve dne pracuje v obchodě s čokoládou a v noci se zdržuje ve společnosti vlkodlaků. Jednou se Vivian vloupe do kostela, kde hledá útěchu, narazí na Aidena (Hugh Dancy, Zakletá Ella), mladého umělce, který utíká před spravedlností. Aiden ji zprvu pronásleduje, později se do sebe zamilují. Její vlkodlačí příbuzní jsou proti tomu vztahu, předevší proto, že si jí Gabriel (Olivier Martinez) vůdce vlkodlačí smečky vyvolil za svou další nevěstu, a tak se je snaží rozdělit. Když se Aiden dozví, co je Vivian zač, opustí ji. Díky Gabrielovi se má Aiden stát další obětí vlkodlaků, pod záminkou, aby ukázal, jací lidé jsou, naštěstí ho Vivian včas zachrání, i když ji při tom Aiden zraní stříbrným nožem, což může vlkodlaka zabít. Naštěstí pro Vivian existuje lék, po několika potyčkách s vlkodlaky jsou Vivian a Aiden zase spolu a šťastní vyráží do Paříže.
Podle mě se režisérce Katje Von Garnier tento film podařil, je to sice slabší odvar Twilight ságy, i když teto film je o rok starší, ale i tak stojí za shlédnutí :).
Zde jsem vám dala odkaz na stažení filmu zdarma a odkaz na stažení soundtracku Blood & Chocolate.
krev jako čokoláda 02

play DVD Krev jako čokoláda CZ dabing

+

play Blood & Chocolate Soundtrack


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pájule Pájule | Web | 5. července 2010 v 20:40 | Reagovat

:D já mám originálku :D a ten film mě nadchnul, loni jsem ho viděla s kamarádem,ale on na tohle není :D já to žrala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama